Öcalan: Mhp benİ 2 saat yaŞatmazdi

'Siyasi Partiler' forumunda αqqα уєкяυ tarafından 28 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

 1. αqqα уєкяυ

  αqqα уєкяυ New Member

  Katılım:
  8 Aralık 2005
  Mesaj:
  2,962
  Öcalan: MHP beni 2 saat yaşatmazdı

  [​IMG]

  NAMIK DURUKAN Ankara

  İmralı'da kardeşi Mehmet Öcalan ve avukatlarıyla görüşen terörist Abdullah Öcalan, bölgede yeniden artan şiddet olaylarıyla ilgili olarak, "Gidişat hızla karanlığa doğru gidiyor. Eğer bir demokratik çözüm önlemi alınmazsa, çok karanlık bir gelecek olur. Bunun Türkiye'ye de, Kürtlere de, bölgeye de faydası olmaz" dedi.
  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, kendisi hakkındaki ve MHP'ye yönelik "Siz idam etmediniz" sözünü de değerlendiren Öcalan, "Başbakan yanılıyor. Eğer MHP'nin elinde olsaydı bizi 2 saat bile yaşatmazdı. Onlar dengeleri ve devleti düşünerek bu yola gitti" diye konuştu.

  milliyet.
   
 2. volkankara

  volkankara New Member

  Katılım:
  3 Haziran 2007
  Mesaj:
  1,223
  olsaydı ölseydiyle bu iş olmaz , eline fırsat geçti ve asmadı aslolan budur. sen o gün dengeler yüzünden dersen bugünkü de aynısını der .
  dengeler yüzünden müzakere yaptık der
   
 3. _bozkurt_

  _bozkurt_ New Member

  Katılım:
  12 Nisan 2006
  Mesaj:
  2,677
  Terörist Başı yakalandığın'da Mhp koalisyon'du asılmaması için imza atan'da Devlet bahçelidir.Bunu yapmasaydı siyasi hayatı biterdi Devlet bahcelinin.Ülkemizde Mhp Türk milliyetçiliğini kullanıyor,bdp kürt milliyetçiliğini akp Kutsallarımızı kullanıyor HEDEFLERİ KUTUPLAŞTIRIP KARDEŞİ KARDEŞE DÜŞÜRMEK BÖLMEK PARÇALAMAK YÖNETMEK
   

Bu Sayfayı Paylaş