Abdullah Öcalan Öldü !

'Her Telden' forumunda kral_tek59 tarafından 25 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. kral_tek59

  kral_tek59 New Member

  Katılım:
  9 Ocak 2010
  Mesaj:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Abdullah Öcalan Öldü !
  Şeklinde bir haber okuyacağız bir gün. Bu mutlaka olacak.
  Neden mi? Çünkü ölümsüzlük gibi bir durum yok. Benim için, senin için, o şerefsiz için, herkes için.
  Biz bu piçi neden asamadık? Hatta sırf bu it için idamı kaldırdık? AB’ye gireceğiz diye. Nah gireriz. Neyse komutanlarım meseleye geleyim.
  Bu adam bir gün mutlaka ölecek. Hem de bu gidişle asılmadan, kendi eceliyle ölecek. Daha geçenlerde bir çok haber çıktı. Öcalan zehirlendi, öcalanı zehirlediler diye. Ortalığı karıştırdılar. Avrupa’dan gelenler, avukatları, diplomatlar falan filan. Hatta sağ olduğuna dair tespit için heyetler geldi. Her gün doktor kontrolünden geçip, yeyip içip senden benden sağlıklı beleşe beslenen bu it için. Neticede sağ salim olduğu anlaşılınca sağlığı ile ilgili tedbirler arttırıldı ve hepsinin çenesi kapandı.
  Bu şerefsiz, aslen 47 doğumlu, ama yaşını küçültüp 1949 doğumlu yaptırmış kendini. Hadi 1949 doğumlu diyelim. Şu an 58 yaşında. Gerçek yaşı 60. Yaşasa yaşasa 5 yıl daha yaşasın hadi. (bizlerin parasıyla)
  65 yaşına geldiğinde bu it, ölmeyecek mi? Hadi 70’de ölsün.
  Peki bu adam eceliyle öldüğünde, tüm dünya hesap sormak için yine ayaklanmayacak mı? Kime neyin hesabını soracaklarsa tabi bi de orası var. Tüm Türk düşmanları, öcalanı siz öldürdünüz, onu zehirlediniz, cart ettiniz, curt ettiniz demeyecek mi? Biz de ister istemez savunmaya geçmeyecek miyiz, yok ya vallahi eceliyle öldü diye. (Neden savunmaya geçeceksek orasını anlamak mümkün değil tabi ki)
  Diyeceğim şu ki komutanlarım! Bu adam bir gün eceliyle ölecek, o zaman da kimse eceliyle öldüğüne inanmayacak, kimseye anlatılamayacak bi durumla karşılaşacağız.
  PEKİ BU DURUMDA BU ŞEREFSİZ NEDEN ŞİMDİ ECELİYLE ÖLMÜYOR J
  10 yıl sonra eceliyle ölüp de ardından bi sürü soru işareti doğuracağına, şimdi eceliyle ölmesi, o ecelin de bir TÜRK’ün elinden olması niye yanlış olsun ki.
  Bu konuyu tartışmaya açmak istedim. Okuyan ve yorumlayan herkese teşekkürlerimi arzederim.
   
 2. KRAL REX

  KRAL REX New Member

  Katılım:
  6 Aralık 2006
  Mesaj:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  KÜÇÜKPARKLA EGE ÜNİVERSİTESİ ARASINDA

  teğmenin konu öyle değişikki adam herhafta kontrolden geçiyo komitelerce ve sadece türklerden olusmuyo bu komite ve bir insanın eceliyle öldüğü de kasten öldürüldüğüde otopside çıkacaktır ki otopsiyi bile bize bırakmaz şerefsiz kanemiciler....
  o yuzden aslına bakarsan biraz haklısın gebertelim bir şekilde ama bu seferde idam edildi denecek yani değneğin iki ucuda b.k lu değnek teğmen :)

  bu yüzden ab yi şutlayıp en kısa zamanda şu şerefsizi öldürüm silkelenip kendimize gelmemiz şarttır .... ki şuanda öyle bir durum çok uzakta gözüküyo :S
   
 3. agurcan

  agurcan New Member

  Katılım:
  21 Eylül 2008
  Mesaj:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Azrail bile kıymıyor canını almaya Türkler varken bana düşmez diyor sanki ama nerdeee.. Türkler öldürmeden eceli ile ölse telafisi imkansız bir durum olur.
   
 4. BurakƷ5

  BurakƷ5 Moderator

  Katılım:
  22 Haziran 2008
  Mesaj:
  1
  Ödül Puanları:
  1
  Şehir:
  Dünyanın neresinde olursan ol, bulunduğun yerde de

  başlığı görünce çok sevinmiştim ama yazıyı okuyunca hayal kırıklığına uğradım ne yazıkki
   
 5. UNDER258

  UNDER258 New Member

  Katılım:
  18 Mart 2008
  Mesaj:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  ölürmü o kolay kolay en güzel en besinli yemekleri yiyo ölmesin die 4 gözle bakıolar
   
 6. III. Göz

  III. Göz New Member

  Katılım:
  6 Temmuz 2006
  Mesaj:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Süleyman Tapınağı

  başlığı görünce heyecanlandım birden:) Öcalan ı öldürmek bi işe yaramaz yaşaşa nolcak yaşamasa,onun ölmesiyle şuan sadece kaos olur.Zamanında asacaklardı asmadılar şimdi ecelini beklesinler..
   
 7. GemaR

  GemaR Banned

  Katılım:
  28 Ağustos 2009
  Mesaj:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  -Sakaryam-
  Şehir:
  Türk-İslam Birliği

  Sen kime hesap soruyorsun birader ecel diyorsun ve ölme diyorsun.Aynı cümlede iki kelime BİRine mesaj gibi olmuş.Ecel hesabı sadece BİR kişidedir.Neden diye soramazsın.Acakve ancak vardır bir hayrı diersin gerisi senin aleyhine...

  Ama bence yaşamalı hatta 70-80 sene yaşamalı en azında 2025 i görsün çünkü Türkiyenin bölünmediğini görünce yeni bir Osmanlı kurduğunu duyunca ki şu an dyuyordur ama tam anlamıyla hissedince kahrolacak yerin 7 kat dibine girecek.O Stalinist kafasını yerden yere vurmak isteyecektir.
  Yeri güzel olabilir yemeği güzel olabilir ama ruhu paramparça olduktan sonra sarayda yaşasa kaç yazar...
   
 8. kral_tek59

  kral_tek59 New Member

  Katılım:
  9 Ocak 2010
  Mesaj:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  konuyu özetlemişsin agzına saglık kardeşim
   
 9. Tg#S.w.a.t

  Tg#S.w.a.t New Member

  Katılım:
  4 Aralık 2008
  Mesaj:
  1
  Ödül Puanları:
  0

  Amma Başlık Atmışın Gİrdik Hayal Kırıklığı
   
 10. haburta

  haburta New Member

  Katılım:
  3 Aralık 2006
  Mesaj:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  BilgiSayar Ba$ıNDa!! ömüR ßoyu..

  çoK doqRu söyLedin kaRdeş...
   
 11. GemaR

  GemaR Banned

  Katılım:
  28 Ağustos 2009
  Mesaj:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  -Sakaryam-
  Şehir:
  Türk-İslam Birliği

  Sağol kardeşte birde şu Türkçeye daha çok önem versek.XWQ gibi kelimeleri günlük konuşmalarda yazılarda kullanmamız çok güzel olur.
  Binlerce insan ingilizce yada başka dillere hayranlık duyar aslında Türkçenin ne kadar güzel ne kadar zengin olduğunu bilse tam anlamıyla yapmaz.
  Adamlara kızıyoruz toprağımızı bankalarımızı arsalarımızı alıyorlar.Cebimize kadar alıyorlar.
  Ama dikkat edin alıyorlar soymuyorlar biz isteyerek veriyoruz.Herşeyimizi alabilirler ama dilimizi asla bunu biz ancak Türkçeyi en güzel şekilde konuşarak ve yazarak sağlayabiliriz.Ben sana sen çocuğuna çocuğunda kendi evladına.


  "Türk milletinin dili Türkçedir. Türk Dili dünyada en güzel, en zengin ve kolay olabilecek bir dildir. Onun için her Türk, dilini çok sevip onu yükseltmek için çalışır. Bir de Türk Dili, Türk milleti için kutsal bir hazinedir. Çünkü Türk milleti geçirdiği sonsuz felaketler içinde ahlakını, göreneklerini, anılarını, çıkarlarını kısacası; bugün kendisini millet yapan her niteliğinin, dili sayesinde korunduğunu görüyor. Türk Dili, Türk ulusunun yüreğidir, beynidir."


  "Ülkesini ve yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır."


  "Türk demek, dil demektir. Millet olmanın en belirgin niteliklerinden biri dildir. "Türk milletindenim." diyen kişi, her şeyden önce kesinlikle Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir kişi, Türk kültürüne ve milletine bağlılığını öne sürerse buna inanmak doğru olmaz."

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk


  Türkçe'nin bir eksiği yok YA SİZİN?​
   
 12. eftalya

  eftalya Deniz Kızı

  Katılım:
  2 Ağustos 2008
  Mesaj:
  1
  Ödül Puanları:
  1
  Meslek:
  ♥Dünyanın neresinde olursam olayım, bulunduğum yer
  Şehir:
  Almanya

  Bu baslik daha cok kisiyi yaniltacak sevincimiz kursagimizda kaldi
   

Bu Sayfayı Paylaş