AKP İktidarinin Günah Galerisi-1

'Siyasi Partiler' forumunda herroli tarafından 9 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. donjuan67

donjuan67 New Member

Bakalim internet sansürü oluncada Tayyo yu savunup böyle dicekmisiniz. Adam resmen özgürlünüzü kisitliyor ve dahada kisitlicak! siz görünüse aldanip detaylari görmiyorsunuz galiba?!

2. donjuan67

donjuan67 New Member

hedef 2023 derken, ne olacak 2023 de? cumhuriyetin yüzüncü senesinimi kutlicak, cumhuryiet bayramini kaldiran :D bilen söylesin, neymis hedef 2023, arkasinda ne yattini bilmeden hedef 2023 diye bagirmayin.

3. mikail13

mikail13 New Member

daha önce hiç ücret ödemezken şimdi her b.ka ücret alıyorlar.

geçen hastaneye doktor muayenesine gittim. doktor yanlış gelmişsin sen dahiliye ye gideceksin dedi. dahiliyeye gittim ürolojiye gideceksin dedi.

2 hafta sonra baktım 3 adet fatura. muayene olmadığım halde benden 45 tl kesilmiş cerrahi ve dahiliyeden.

Hırsızlık yukardan aşağı böyle işte AKP iktidarında..

4. Fatih340

Fatih340 New Member

Arkadasim ellerine saglik cok bos yazmissin.
    Bir oku Mhp( bahceli ) turkiye ye nasil bir katki saglar dusun .
    Chp ( kemal) sgk belli .turkiye yi yer bitir.
    Soyle adam gibi birini ona verelim oyumuzu.
    Ama Basbakanimiz Canimiz Recep varya . Bi turkiye ye bak allah askina neler oldu bitti turkiye nerden nereye geldi . Dunya liderleri turkiyeyi kucumseyemiyor. Kemal mi bahceli mi bu durum a getire bilirdi . Ben yurt disinda yasiyorum bi bak avrupada amerikada nasil bir vergi sistemi var bi bak ogren ozaman konus . Arkadaslarim vatanimiz hepimizin yok su yok bu demekdense bi genis bakin . Tek bir gazete tek bir tv kanalina bakip kalmayin . İyi olan vatan icin calisan gelsin

1 kişi bunu beğendi.
  5. fredo_125

fredo_125 Member

Akpkk nokta.

Bu Sayfayı Paylaş