Bilgisayarı Telefon Gibi KUllanma ??

'Yardım ve Destek' forumunda engerek tarafından 1 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. engerek

engerek New Member

Ödül Puanları:
    0

Arkadaslar ben bilgisayarımı telefon gibi kullanmak istiyorum.Bir fax modemim var telefon hattımı bu modeme takıp telefon görüşmelerimi bilgisayardan yapmak istiyorum xp nin numara ceviricisini kullandım ama olmadı mikrafonla hoperlörü bi türlü gösteremedim.Bilgisayardan normal telefon gibi arama yapabilecegim bi program bilen varsa yardımcı olabilirmi ???

2. ΜεтάĻïڪţ

ΜεтάĻïڪţ ^_^-/!ηєω ѕнιт!\-^_^

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    CReaTe a DReaM

skype ara o işini görür

3. engerek

engerek New Member

Ödül Puanları:
    0

internet üstünden sabit hatları deil normal telefon hattını kullanarak bilgisayarı telefon gibi kullanmak istiyorum skype internet üstünden sabit hatları aramamı saglıyo ayrıca onu kullnmam için karsıdakininde skype programı olması gerek...benim istedigim normal telefon hattını ve fax modemi kullanarak bilgisayarı telefona dönüştürmek...bunu nasıl yaparım ???

4. engerek

engerek New Member

Ödül Puanları:
    0

kimse bilmiomu böle bi program :(

5. igese

igese New Member

Ödül Puanları:
    0

tabi yapabilirsin hemde cok kolay Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... kayıt oluyorsun, daha sonra orda ufak birde program var onuda indiriyorsun. 10€ kadar bir ucreti var sanırım bu arada bu sitede tr sabit hatları aramak ucretsiz.

Bu Sayfayı Paylaş