Bilgisayar ban'ı nasıl kaldırılır

'Network ve İnternet' forumunda oldman tarafından 7 Nisan 2007 tarihinde açılan konu

1. oldman

oldman New Member

merhaba arkadaşlar bir sitenin kurduğu bir oyun tarafından bilgisayarım banlandı.banı nasıl kaldırabilirim.antiban programını kullandım ama işe yaramadı.ilginiz için teşekkürler.

2. pori

pori New Member

senin IP ni banlamışlardır:saskin

proxy yap IP ni deiştir.....ben öle yaptım .....ama IP yi hangi siteden bulduğumu bilmiorum:saskin

edit: Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Türkiye IP si ni internet seçeneklerinden (ayarlar) biyere yazmıştım... modemi kapatıp açınca bann kalktı

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Nisan 2007
  3. oldman

oldman New Member

teşekkür ederim pori ama ben usb modem kullanıyorum.ip adresini TCP/ıp den değiştirdim ama dns sunucusunu bilemediğim için bağlantı kuramıyorum.usb için ayrı bir yöntemmi var acaba...

4. Fatih Hoca

Fatih Hoca Banned

Meslek:
    Educator

usb modem kullanıyosun, bence ethernet dene bi de. ondan banlamış olamazlar.

5. oldman

oldman New Member

ethernet modemim yok maalesef o halde nasıl banlanmıştır.hatta ip gizleyen program dahi kullandım ama sorunu çözemedi.

6. zqwerty

zqwerty New Member

Meslek:
    FR€€D0M

bu 4işlemi yaparsan bilgisayarın int. üzerinde tanınmaz
    1-mac adres change et isim vermiycem ama biraz ugraşırsan bulursun bilgisayarın fiziksel kodunu değiştirir
    2-dns sunucu ayarlarını değiştir{ TRKY-DNS} tavsiyem
    3-ip ni değiş{ hide ip platinium- steganos} tavsiyem
    4-bilgisayarındaki cookie temporary internet files ı temizle

7. Mephisto

Mephisto R€B€L

Meslek:
    öğrenci
    Bir yanda uçan dünya, bir yanda ortaçağda, sen ner

abı vallaha her turlu banlıyolar 10 tane banlama cesıdı var =) ethernetten banlayamzalar demıssın oleedır o zamanda
    bıde harddısktan banlıyolar dıye bılıyorum ben bı yerde okumuslugum var bunu cozumu bı programdı ama program aklıma gelırse yazarım

8. oldman

oldman New Member

rebel ben de okumuştum galiba ama ne kadar gerçek bilmiyorum.program sanırım bu iş için en iyisi aklına geldiğinde yazarsan çok iyi olur.

9. basc

basc New Member

slm arkadaslar mac ban yemısım de comfrogdan sımdı ne yaptıysam gıremıyorum camfrog hıç acılmıyor bende yenı bılgısayar kullanıcısıyım yardımcı olurum dıyen arkadasları beklıyorum tesekkurler

10. aslls

aslls New Member

arkadaşlarım mac adresimi değiştirdim, modemi resetledim vb... hala banlıyım lütfen acil yardım edin lütfennnnn

Bu Sayfayı Paylaş