Erkeklere Özel Yüzükler

'Erkek ve Moda' forumunda SEYDİALİ tarafından 24 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. SEYDİALİ

SEYDİALİ seyri alem

2. SEYDİALİ

SEYDİALİ seyri alem

3. `DarKCodeS

`DarKCodeS New Member

Birinci Yüzük Hoşuma Gitti Nereden Temin Edebilir Acaba..

4. Ceyhunn84

Ceyhunn84 New Member

Arkadaşlar merhaba,

Konu açmak istemedim ama tecrübesi olan varsa paylaşsın lütfen. Rakipsizfiyat diye bir site var bu sitede Casio GDF-100GB-1DR modelli ürün var fiyatı iyi, buradan alışveriş yapan oldu mu? Bu site ile ilgili nette olumlu yorumlar dolaşıyor, bilgi verebilir misiniz? AYrıca parfümler de de iddialı gibi duruyor.

5. sinankaramel

sinankaramel New Member

Ben aylar once aradıgım urun tek bır yerde var dıye cekıne cekıne alısverıs yaptım oradan.fırma kaynaklı degıl ama ürunde kargo tasırken kutusu kırılmıstı.sonucta urun alırken her turlu sorun cıkabılıyor ama para cekım vb durumlardan suphe duyuyorsan korkma bence adamların sırket adresıne kadar yazıyor bırsey olursa tuketıcı hakları da bu konuda yeterınce yardımcı oluyor.

bu fırma da 8 senelık bır fırmaymıs bana kalırsa dene sende tecrubelerını bızımle paylasmıs olursun.

6. Mertt76

Mertt76 New Member

Merhaba,

Geçen hafta 1 saat aldım, kapal kutusunda ambalajında geldi faturasıda vardı yanında. Rakipsizfiyat.com yazınca çıkıyor hemen zaten güvenilir 3D İle satış yapan bir firma. Stoklu ürünleri de var.

Bu Sayfayı Paylaş