Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Yuksekokullari Icin Butun Dersleri Iceren Ders Notlari

'Ders & Ödev & Tez' forumunda cihanyasar tarafından 11 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. cihanyasar

cihanyasar New Member

Ödül Puanları:
    0

FIZIK TEDAVI VE REHABILITASYON YUKSEKOKULLARI ICIN BUTUN DERSLERI ICEREN DERS NOTLARI
    DOKUZ EYLUL UNIVERSITESI FIZIK TEDAVI VE REHABILITASYON YUKSEKOKULUNUN DERSLERINDE ISLENEN KONULARI ICEREN DERS NOTLARIDIR. DERSLERE GORE SINIFLANDIRDIM VE EK OLARAK PILATES VIDEOLARI DA ICERMEKTEDIR TAMAMEN KENDI UPLOADUM OLUP PARTLAR EKLENDIKCE LINKE EKLIYORUM HERHANGI BI SORUN DA YARDIMCI OLURUM

TIP FAKULTESI ILE ORTAK DERSLER OLDUGU ICIN TIP FAKULTESINDE OKUYAN ARKADASLARIMA DA YARDIMCI OLACAGINI DUSUNUYORUM

YUKLEME TAMAMLANDI ARKADASLAR BUTUN PARTLAR HAZIR NO RAPID VE TAMAMEN KENDI UPLOUD UM
    SIFRE : FTR

LINK: Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Kasım 2008
  2. yahya89

yahya89 New Member

Ödül Puanları:
    0

kardeşim bende 9eylül de okuyorum ve o notlara acil oalarak ihtiyacım var bana ulaşabilirsen çok sevinirim neden indirmiyorsun diye soracak olursan üyelik istiyo yanlış anlamadıysam site o yüzden indiremiyorum

bu adreslerden bana ulaşabilirsin

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Mart 2009
  3. ftrecep

ftrecep New Member

Ödül Puanları:
    0

kardeşim verdiğin linke şifreyi girince sadece iki tane part gözüküyo acaba bi sorunmu var?

4. johnnny

johnnny New Member

Ödül Puanları:
    0

Bos yere uye olmayin premium uyelik istiyor dosyalari alamk icin

Bu Sayfayı Paylaş