gökçe tuttu fırlattı kalbimi-backmasking-illuminati yeni dünya düzeni

'Derin Mevzular ve Gizli Cemiyetler (+16)' forumunda By_SEKOPY tarafından 1 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. By_SEKOPY

By_SEKOPY Super Moderatör

Ödül Puanları:
    3

gökçe tuttu fırlattı kalbimi-backmasking-illuminati yeni dünya düzeni

[​IMG][​IMG]
    Rihanna, Lady Gaga, Katy Perry vs. gibi sanatçıların şarkı sözleri hep şöyle bir tema barındırır.

“Ben mahvoluyordum, sen çok güçlüydün, seni gördüm, sana taptım sana bağladındım, sen geliceksin herşey bizim olacak, sen çok korkunçsun” şeklinde. Şimdi Tuttu Fırlattı şarkısının sözlerine bir bakalım.

“Aski çabuk söndü beni pabuçunun ucuyla
    Eze eze geçti ve gitti
    Geri sardigi hep ayni sahneyi oynadik
    Durduk keyfince arada bir cani canani
    Ama hiç kimsesi oldum çok yoruldum
    Bi saga bi sola yalpalandim durdum
    Onu görünce teslim oldum
    Bir kere, iki kere, üç kere, dört kere, bes kere

Tuttu firlatti kalbimi ezdi üstünü çignedi
    Zamanla geçer dedi zamanla zamanla ”

Diyebilirsiniz ki şarkıcı bu sözleri sevgilisine yazmış. Ben o kadar polyanna bakamıyorum olaya. Çünkü illuminatik şarkıcıların kullandığı temayı birebir kullanmış. Ben savruluyordum, seni gördüm teslim oldum, sen bana şöyle yaptın böyle yaptın.

Şimdi gelelim dananın kuyruğunun koptuğu yere. Bu şarkıda ayrıca “Backmasking” denilen olay var. Youtube’da aratabilirsiniz aşağı yukarı bütün satanist şarkıcılar bilinçaltı mesaj vermek için bu yöntemi kullanıyor. Şu videoyu izleyin lütfen.

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

nlamaz anlamaz, istediği her şeyi anlamaz, İzlemiştir sizi İlluminati sarrafıdır

Severek, bölerek, gülerek, yiyerek.

Umudu bir ses, her şey doyurur umudunu, bağlama yanacağız

Mutludur mutludur sesimi çıkarır ama anlamaz güneş gibidir o

Bunlar anlaşılan kısımlar. Özellikle illuminati kelimesini çok net anlıyoruz. Geri kalan da latince gibi devam ediyor. Satanizmde esas dil latincedir bilen bilir.

Şimdi de klipteki öğelerden devam edelim. Zaten klibin genel yapısına baktığımızda kırmızı tonlar ve korkutucu şeytani bir havayı direk seziyoruz. Klipte ara sıra gökçe’nin yüzüne yıldırım gibi bir ışık geliyor ve bunlar sadece bir kare olarak gözüküyor. (resimlerin büyük hallerini görmek için üzerlerine tıklayınız)

[​IMG][​IMG]

Bu yukarıdaki fotoğrafların hepsi bir karelik. Yani klipte uzun süre değil sadece bir kare gözüküyor. Biliçaltımıza girmesi için tasarlanmış. Mesela ilk resimde saksafonda şeytani bir surat görüyoruz. Montaj olduğu çok belli çünkü öyle bir ışık yansıması imkansız. İkinci resimde yılan motifini çok net görüyoruz. Satanizmde yılan en önemli hayvandır. Üçüncü resimi açıklamaya bile gerek yok klasik tek gözü kapatma illuminati hareketi.

:durdurun:durdurun

2. yunus.28

yunus.28 New Member

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

vaaaay be olaya bak

3. Shawn Michaels

Shawn Michaels New Member

Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    İnsan Sarrafı

Ekmek aldığım fırındaki kürekci de illuminatiye çalışıyor.Aldığım pidelerin üzerinde illuminati ye benzer şekiller var.Hatta bazıları ona baklava dilimi de diyor...

Ben Ajdar'ın klibi de incelensin istiyorum...Kesin muzla - illuminati arasında bir bağ kurulur...

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Ocak 2012
  4. archon2

archon2 New Member

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ben Okuyom Ya!
    Neredeysem Oradayım Hepimiz Öyle Değil mi?

Backmasking olayı çok mantıklı bence inceleyerek izlerseniz yabancı şarkıcıların çoğu klibinde görebilirsiniz.. Bu konuya ilgili iseniz google da müzik endüstrisi deşifre oldu diye taratın karşınıza daha ilginç şeyler çıkacak...

5. III. Göz

III. Göz New Member

Ödül Puanları:
    0

çok zekice tasarlanmış bir reklam planı.Şarkının güncelliği azaldıktan sonra ortaya çıkarıldı ki yeni piyasaya çıkmış olan kızın adını duymayan kalmasın.

Bu arada yazıyı yazan ve resimleri çeken arkadaşın hayal gücüne hayran kaldığımı söylemeden geçmeyeyim :smile:

6. gugukcuk

gugukcuk New Member

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ARGE
    Gerçeklik yalnızca bir ilizyondur,yalnız inatla is

geçen sokakta yürüyordum bir gurup insan vardı ilumunatiiii iluminatiiii deyip debeleniyorlardı heralde insanları yiyeceklerdi çok korktu herkez kaçıştı... :)) şu klipler hatta amerikan dolarındaki göz ne kadar etkili şeylermiş hayret ettim.bilinçlenelim arkadaşlar her an bizlerde etkilenebiliriz.(aklımız yok ya.)

bu arkadaşa birşey demiyorum tanımıyorum ama bazı tipitipler var illuminati yada bilmem ne derler gider kendini din adamı sanan ağlayan zırlayan milleti galyana getiren gafil ve kafir tiplerin peşinden koşarlar ama o normal gelir, çocukluktan beridir zehirlendiklerini anlamazlar.illuminati kendileri olurlar farkına varamazlar.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Ocak 2012

Bu Sayfayı Paylaş