Kurşuna Dizilerek Öldürüldüler !

'Korkunç Videolar' forumunda Fatih Hoca tarafından 24 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. Fatih Hoca

  Fatih Hoca Banned

  Katılım:
  19 Nisan 2006
  Mesaj:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Educator
  Şehir:
  ßeşiktaş'ın Kalbi KAPALI'dan

  Sorgusuz sualsiz infaz ettiler!
  Pakistan'da askerler tarafından bir duvar dibine dizilen 6 kişi, sorgusuz sualsiz infaz edildi. Cep telefonuna çekilen infaz kan donduruyor...
  17:06 | 24 Eylül 2010
  Pakistanlı askerler, İslamcı militan olduğunu iddia ettikleri 6 kişiyi bir duvarın dibinde kurşuna dizdi. Üstelik askerlerden biri yere yığılan iki kişi ölmedi gerekçesiyle yanına yaklaşarak kafasına sıktı. Üstelik askerlerden biri yere yığılan iki kişi ölmedi gerekçesiyle yanına yaklaşarak kafasına sıkıyor.

  PAKİSTAN ASKERİ BÖYLE KURŞUNA DİZDİ

  Pakistan yıllardır ülkenin kuzeyindeki Svat vadisinde Taliban'a karşı askeri mücadele veriyor. Şimdiye kadar çıkan çatışmalarda siviller de dahil binlerce insan hayatını kaybetti. ABD insansız uçakları da düzenli olarak Pakistan'ın kuzeyinde Taliban hedeflerine hava saldırısı düzenliyor.

  Ancak cep telefonuyla çekilen iki görüntü savaşın vahşetini hiç bu kadar açıkça ortaya koymamıştı. Pakistanlı askerler Svat vadisinde Taliban militanı oldukları gerekçesiyle 6 kişiyi bir duvarın dibine dizdi. Kurbanlardan bazılarının gözleri bağlı olmasına rağmen, etrafta olan biteni görebiliyorlardı. Görüntüde bir asker 6 kişinin sırada düzgün durmasını söylüyor. Karşı tarafta ise eli silahlı askerler duruyor. Askerler bir anda ateş ediyor ve o 6 kişi yere yığılıyor. Ancak yere düşen iki ceset hala kıpırdıyor. Bir asker çok soğukkanlı bir şekilde yerde yatanlara yaklaşıyor ve bu defa beyinlerine sıkıyor.

  İŞTE İNFAZ ANI:  Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...
   
 2. oLdness_07

  oLdness_07 The Darkness

  Katılım:
  2 Mayıs 2007
  Mesaj:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bulut Geçti Gözyaşları Kaldı Çimende,Gül Rengi Şar

  ''Ancak yere düşen iki ceset hala kıpırdıyor''

  Bir gazeteden beklenmeyecek bir gaf =)
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Eylül 2010

Bu Sayfayı Paylaş