ofis 2007 kesin cozum aktivasyon

'Windows İşletim Sistemi' forumunda bedri123 tarafından 10 Mart 2007 tarihinde açılan konu

1. bedri123

bedri123 New Member

Ödül Puanları:
    0

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

arkadaslar sadece regeditten 911200..le baslayan recistir nı sileceksiniz sadece ondan birdaha aktivasyon istemiyor

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Mart 2007
  2. Kaçan Aşık

Kaçan Aşık Yönetmen

Ödül Puanları:
    0

artık kımseye guvenemıoz bı modlar buna el atarsa bıde kardesım paylasım verıon

nasıl calısır ne yapcaz onuda anlatı ver sana zahmetr

3. rotasmmm

rotasmmm New Member

Ödül Puanları:
    0

2-Regedit - Hkey Local machine - Software - Microsoft - Office - Office 12.0 - Registiration a tıkladıktan sonra oradaki 9112000... ya sağ tıklayıp tamammen silin bidaha aktivasyon istemiyor.

9112000,,, başlayan bir yer yok

4. hamled

hamled New Member

Ödül Puanları:
    0

ıkıncı soylenen calısmıyor ben denedım olmadı emın olabılırsın hatta bıılgısayarda kasılmalar meydana gelıyor bılgınıze

5. darkstar

darkstar New Member

Ödül Puanları:
    0

denendi çalışıyor ben şimdi denedim Registiration klasörünün yanındaki oka tıklayın altta bir 9112.... ile başlıyan bir klasör çıkıcak o klasöre sağ tıklayın silin diyin tamamdır

6. encounter

encounter New Member

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    internet & turizm

ben denedim de (tamamen doğru uyguladım tarifini) office 2007 hayal oldu şimdi sayende hiç kullanamıyorum.seçim kitli diyor ve hiç bir işleme izin vermiyor.

7. iso1979

iso1979 New Member

Ödül Puanları:
    0

millet denemeyin bile deneme süresi bitince çalışmıyor ve de ofisi bilgisayarınızdan çok zor silersiniz bilginize

8. for_me

for_me New Member

Ödül Puanları:
    0

kesinlikle oluyor ben denedim teşekkür edreim

9. shangai11

shangai11 New Member

Ödül Puanları:
    0

olamısına oluyor ama. Office'yi kaldırmaya kaltığınız zaman kaldıramıyorsunuz. Tek yapmanız gereken format atmak. Daha gerçekçi bir aktivasyon bulunması lazım.

10. gkhtr

gkhtr New Member

Ödül Puanları:
    0

fortmata gerek koy arkadaşlar evet bunları yaprsanız silemiyorsnuz ama formata gere yokk regedit den ofiice2007 silin program files dan da silin format atmanız pc zaradan başka bir şey degil kolaya kaçmayın

11. CEMALLL

CEMALLL New Member

Ödül Puanları:
    0

TeŞekÜrleer

12. hintfakiri

hintfakiri New Member

Ödül Puanları:
    0

teşekkürler arkadaşım ellerine sağlık

13. caagroup

caagroup New Member

Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar Office 2007 elinde olmayanlar
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... (Türkçe)
    adresinden deneme sürümünü indirip lisans anahtarı girmeden kursunlar
    daha sonradan kesinlikle hiç çalıştırmadan
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... Bu adresteki dosyayı indirip çalıştırarak Office 2007 yi seçerek crack tuşuna bassınlar
    arından
    Başlat ->Çalıştır> regedit yazarak kayıt defterini açıp soltaraftan Hkey Local machine > Software - Microsoft > Office(olmaya bilir)>Office 12.0 > Registiration a tıkladıktan sonra oradaki 9112000 ile başlayan kayıt girdisine sağ tıklayıp tamammen silin bidaha aktivasyon istemiyor.
    İlk kez Kurup Hiç Çalıştırmayanlar için %100 çözümdür 100 lerce değişik bilgisayara tarfımca kurulmuştur ve hiçbir sorun yaşanmamıştır
    Daha önceden key girdiyseniz yada Deneme süresinin sonuna geldiyseniz garanti edemiyorum çünkü hiç denemedim

Tüm işlemler bittikten sonra Mesala word e tıklayın bir kaç yükleme yapacaktır sabredin bekleyin bunlar bittikten sonra wordün önünde açılan pencereden direk ileriyi tıklayıp güncellemeleri kapatın herşey hazır güle güle kullanın...

14. skarcx

skarcx New Member

Ödül Puanları:
    0

paylaşım için sağol ama.....................
    yahu forumda full sürüm Office2007 var ........
    Bunlarla uğraşma..........

15. nickinru

nickinru New Member

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe

Sayın arkadaşlar forumda full çalışan krek istemeyen ofis 2007 programları var bunları yükleyin sorun yaşamayın.Sonradan krekleme biraz hikayeye kaçıyor.Daha önce bende denedim bu krekleme işini ama bir kaç aya kalmaz arızaya geçiyor.Kısacası mikrosoft yemiyor bunları

16. bilallafci

bilallafci New Member

Ödül Puanları:
    0

bir gün çaalıştı arkaşım. arkadaşların dediği gibi format atmak zorunda kaldım.

Bu Sayfayı Paylaş