Rus SEKS KÖLELERİ Türkiye'yi Anlattı

'Gündem Haberleri' forumunda Newwave tarafından 10 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Newwave

  Newwave New Member

  Katılım:
  17 Kasım 2007
  Mesaj:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Real Estate Agencies
  Şehir:
  World Of Hackhell


  [​IMG]

  Rus SEKS KÖLELERİ Türkiye'yi anlattı

  Bize ne yapmak istedilerse yaptılar.

  Amerikan PBS kanalında ekrana getirilen belgeselde Ukraynalı seks kölelerinin Türkiye'deki hayatlarına yer verildi. 'Midnight Express' (Geceyarısı Ekspresi) filminden sonra Türkiye'nin çok kötü gösterildiği televizyon belgeselinde, Aksaray'da satılan seks kölelerinin Türkiye'de insanlık dışı şartlarda nasıl kullanıldığı anlatıldı. Belgesel için konuşan Ukraynalı kızlar Türk polisine de hizmet verdiklerini iddia ettiler. Belgeselde Türkiye birbirinden çirkin görüntülerle anlatıldı.
  Prodüktör Ric Esther Bienstock tarafından çekilen belgeselde daha önce kadın satıcılığı yapan 'Vlad' adlı Ukraynalı'nın anlatımlarına, Olga isimli kadın tüccarının gizli kamerayla çekilen görüntülerine, Ukraynalı Viorel'in Türkiye'de köle tüccarlarının eline düşen karısı Tanya'yı bulma mücadelesine yer verildi.

  Belgesel için konuşan Katerina isimli Ukraynalı kadın, Türkiye'de yaşadıklarını şöyle anlatttı: “Olga bizi Türkiye'de bir kafe sahibine teslim etti. Bize kafe sahibinin kalacak yer temin edeceğini söyledi. Ancak ondan para aldı. Onu parayı sayarken gördüğümde korktum. Bize korkmayın her şey yolunda bunlar iyi insanlar dedi. Bizi sattığını tahmin ettik. Ancak gelişmeleri yanlış anlamış olabileceğimizi umduk.

  Bizi bir apartmana getirdiler. Adam bana giyinmemi ve çalışacağımı söyledi. Ona 'Niçin şimdi çalışmam lazım?' diye sordum. Bana hemen giyinmemi söyledi. Sonra beni bir otele götürdü. Tam bir kabustu. Bağırdım ve kaçmaya çalıştım. Oysa çok soğukkanlıydı. Bizi Türk erkekleriyle seks yapmaya zorladılar. Bize ne yapmak istedilerse yaptılar.”

  Gazeteci Victor Malarek ise herkesin bu kızların kolaylıkla kaçabileceğini düşündüğünü ancak kadın
  satıcılarının pasaportlarına el koyarak ve diğer baskı yöntemleriyle bunu önlediğini iddia etti.

  Daha önce köle ticareti yaptığı için yargılanan Vlad Withheld isimli Ukraynalı, kızların yüzde 70'inin nereye ve niçin gittiğini bildiğini, yüzde 20'lik kısmının dansçılardan oluştuğunu ancak yüzde 10'luk bir kısmının ise durumdan tamamen habersiz olduğunu öne sürdü.
  Oksana isimli Ukraynalı kadın ise açıklamalarında Türk polisini suçlayarak “8 ila 15 arasında erkeğe servis verdik. 3 odalı evde 23 kız çalışıyorduk. Bazen Türk polisine de hizmet verdik. Yardım etmesi için polise gittik. Ama polis bizi satıcılarımıza teslim etti” diye konuştu.

  Çernobil bölgesinde yaşayan 23 yaşındaki Tanya ise Türkiye'den döndükten sonra yaşadıklarını şöyle anlattı:

  “Bu seyahatimden önce dünyada böyle yerler olacağını hiç düşünmemiştim. Çocuğumu görmek için dönmek istediğimi söyledim. Diğer kızlar bana “Bizim de çocuklarımız var ama çalışıyoruz. Senin de çalışman lazım” dediler. Hepsi benim gibi getirilmişlerdi.

  Tanrı'ya benim eve dönüşüme yardımcı olması için dua ettim. Bizi insan olarak görmediler. Bizi kullanılacak at gibi gördüler. 24 saat çalıştırdılar. Bize 500 dolar vereceklerini söylediler. Ancak bir müşterinin istediğini yapmasak bizim bir aylık paramıza elkoydular.” (Radikal)


  Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...
   
 2. PsychosociaL'

  PsychosociaL' нєα∂вαηgєя !

  Katılım:
  28 Ocak 2009
  Mesaj:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  You Can't Kill Me, Cause I'm Already Inside You

  1.si = sen başka bi yerde qene bu işi yapsaydın sana nasıL davranacakLardı çok merak ediyorum.Tmm sonuçta yaşam mücadeLesi o da böyLe oLmak istemezdi ama insan dışı şartLarda zart zurt kötü muameLe diyosun.5 yıLdızLı fuhuş yapıLan yerLerdemi vardı ? ( varsa mağdur görün ben biLmiordum )

  2.si = neden qene bu şekiLde bi konuyLa TÜRKİYE ! gündemde...
   
 3. Newwave

  Newwave New Member

  Katılım:
  17 Kasım 2007
  Mesaj:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Real Estate Agencies
  Şehir:
  World Of Hackhell

  Türkiyenin kanayan yaralarından birisi ne yazık ki rus tacirler bu bayanları çeşitli şekillerde kandırarak seks işçisi olarak kullanmaktalar
  ülkemizde bu işten sorumlu gerekli makamların konuya çok daha fazla önem göstermeleri ve bir çözüm bulunması dileğiyle.
   
 4. samco_deu

  samco_deu samcho

  Katılım:
  1 Mayıs 2007
  Mesaj:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Galatasaray TÜRKİYE'dir....

  yaw yazık günah be kadınlara......malesef böyle olaylar oluyor ülkemde...rus ukrayna vb ülkelerden gelen turistler potansiyel o.... gibi görülüyor......
   
 5. HeLLSPoRT

  HeLLSPoRT нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ

  Katılım:
  15 Mayıs 2006
  Mesaj:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  ..:: MiMaR ::..
  Şehir:
  Maraton Üst A Blok

  ÜLkemizin adının bunLarLa anıLması sevimsiz bir durum . . .
   

Bu Sayfayı Paylaş