Son 10 yılın ÖSS soruları ve Çözümleri

'Ders & Ödev & Tez İstekleriniz...' forumunda Padi tarafından 11 Nisan 2006 tarihinde açılan konu

1. Padi

Padi New Member

ya arkadaşlar biliyom mesaj sayım 50den az ama çok lazım. dün okadar uğraşıp yaptığım şeyi tek bi hareketle yannışlıkla sildim ve yarın ödevleri teslim edecez. son 10 yıl öss de çıkan fonksiyon soruları ve çözümleri lazım. olmadı siz son 10 yıl öss soru-çözümleri yollayın ben ayıklarım :) şimdiden çok teşekkürler çok ihtiyacım var

2. muryan

muryan New Member

sağol kardeş

3. 1sc0rp!tX

1sc0rp!tX New Member

Meslek:
    Student

Konu okumadan verilen cvp =)

ŞEkil : A :durdurun

4. ACEMKIZI

ACEMKIZI New Member

EŞkenardÖrtgen Veparalelkenar DÖrtgenle İlgİlİÇikmiŞ Öys Sorulari Ve Cevaplari (1990-2006) Ya Buna Çok İhtİyacim Ve De Acil Acaba Yardim Edebİlecetmİsİnİz

Öys De ÇikmiŞ EŞkenar-paralel Kenarla İlgİlİ Soru Ve Cevaplari Ariyom Ama Bulamiyom
    Acaba Yardimci Olabİlecek Olan Varmi(1990-2007)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Nisan 2007
  5. taha_38

taha_38 New Member

tşkler kardes ya co ıhtıyacm wardı

6. irachann

irachann HH gєвzєтiм

ödevleri son güne bırakmayın :D

7. fayfır

fayfır New Member

ya banada 1990-2007 arası öss sorularını arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim yanlız öss ye az kaldı malum şimdiden tşk

8. canımuğur

canımuğur New Member

ya cok pardon ben yeni üyeyim bu son on yılın fonksiyolarlar ilgili öss soruları çook lazım ama burdan alamıoyrum yardımcı olabilirmisiniz dosyayı nasıl kaydedicem???

9. qirixman

qirixman New Member

çok tşk ederimm

10. bilgesuuu

bilgesuuu New Member

ya arkadaşlar son 10 yılın fizik hareket sorularını bulabilirmisiniz nolrrrr çok acil
    yardımınızı bekiorummmmmm..............

ya bi allhın kulu yardım etsin bacılar biraderler hade beaa..........hüm hüm hüm :(

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Mart 2008
  11. Reality

Reality New Member

Arkadaşım ben biraz araştırdım 1988-2006 yılları arası Fizik öss sorularını buldum işine yarar diye düşünüyorum nasılsa öss de sadece hareket soruları çıkmayacak ^^
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

2001 - 2007 yılları öss mat 1 ve mat 2 soruları var sen aralarından sıyır artık tek bir konu üstünde çaLışma =) ileride olimpiyat soruları paylaşırım onlarda sağlam sorular

arkadaşım paylaşılmayan bişeye nasıl teşekkür edebiliyosun yada senin görebildiğin şeyler mi var anlamadım ki:durdurun:durdurun

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Mart 2008
  12. gch_sch

gch_sch New Member

Yaa arkadaşlar bana son 10 yılda cıkan kare ve dikdörtgen soruları lazım
    Yardımcı olabilir misiniz?

13. Reality

Reality New Member

bir önceki mesajım da verdiğim mat 1 ve mat 2 sorularının içinde geometri sorularını da kapsar gözatabilirsin

14. gch_sch

gch_sch New Member

sağol paylaşım için teşekkürler

15. 123456kpln

123456kpln New Member

PFF İĞRENÇ BENCE ADAM GİBİ PAYLAŞIM YAPIN

16. hicrran

hicrran New Member

ya bnm en yakın zamnda yani acilen 1999dan itibaren össde çıkmış problemlerin çözümüne ihtiyacım warr:(:(:(yardım edin lutfennnn bu odew çok ama çok onmli:'(((

17. rmbxxx

rmbxxx New Member

1966-1973 ÜSS Matematik Soruları Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

1974-1980 ÜSS Matematik Soruları Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

1981-1985 ÖSS-ÖYS Matematik Soruları Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

1986-1990 ÖSS-ÖYS Matematik Soruları Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

1991-1995 ÖSS-ÖYS Matematik Soruları Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

1996-2000 ÖSS-ÖYS Matematik Soruları Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

2001-2002 ÖSS Matematik Soruları Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

1999 Sonrası ÖSS Sınav Soruları Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

18. a_ferin

a_ferin New Member

(1998-2007) Kimsal Denge Ile Ilgili öss De çıkmış Son 10 Yıldaki Soru Ve Cevapları

19. odirlik

odirlik New Member

ya bu linkler kırık

20. atmx

atmx New Member

HTML:
    <b>
    http://www.osym.gov.tr/BelgeGoster.aspx?F6E10F8892433CFFAC8287D72AD903BE8F59EC4393613791
    </b>
    buyurun bence kimden ne isterseniz önce onun sitesine bakınız beyler...

.:: ATMXEON ::.

Bu Sayfayı Paylaş