Windows 10 - Tüm Sürümler Tek DVD Türkçe - Uefi Uyumlu

'İşletim Sistemleri' forumunda KnockOut tarafından 4 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. KnockOut

KnockOut Administrator Site Yetkilisi

Windows 10 tüm sürümleri kapsayan tek dvd paketidir. Bu çalışma uefi kurulum yapmak isteyenler için uygundur. 12 adet windows 10 işletim sistemini tek dvd içerisinde bulabilirsiniz. Tamamı orjinal Türkçe ve final sürümlerdir.

Özellikler
    - Kurulum ve kullanım dilleri Türkçe'dir
    - Kurulumda dilediğiniz sürümü seçebilirsiniz
    - Esd sıkıştırma yapılmıştır
    - Çift boot bulunur
    - NetFramework 3.5 ile birlikte gelir
    - Eklenen, çıkarılan bileşen, özellik vs. bulunmaz
    - Msdn iso dosyaları kullanılarak hazır edilmiştir

Okumadan Geçmeyelim Bayanlar, Beyler
    Değerli arkadaşım uefi nedir bilmiyorsan bana değil google veya dilediğin bir arama motoruma uefi nedir diye yazmalı ve öğrenmelisin. Kapsamlı bir konudur 2 cümle ile geçiştirilecek türden değil. Akabin ölçer, tartarsın kafana yatarsa uefi kurulum yaparsın. Benide anlayın lütfen her konuda uefi muhhabeti sıktı artık.

Ben düz adamım uefi muefi salla diyorsan bu paylaşımı değil şu linkte yer alanı indir. Diğer paylaşımda ek olarak birkaç güncelleme paketi ekli ek olarak diğer paylaşım uefi kuruluma müsait değil. Yok illa bunu indirecem diyorsan isteri uefi kur, ister normal olarak kur hiç bir sıkıntı yok.

İnce notlar
    Esd sıkıştırma % 25 dosya boyutunu düşürmekte boyutta bir sorun yok. GPT disk yapısı kullanıyorsanız direkt olarak kuruluma geçer. Standart disk yapısı kullanıyorsanız çift boot ekranı gelecek. Artık kaç bit kuracaksınız ona uygun olanı seçip kuruluma devam edebilirsiniz.

Windows 10 Aktivasyon Araçları
    1 - Kmspico
    2 - KmsAuto Net
    3 - KmsAuto Lite
    4 - Microsoft Toolkit

Windows 10 DVD/USB yazma Araçları
    Usb medyasına yazarak, dvd medyasına yazarak veya sabit diskten kurulum yapabilirsiniz. Rar içerisinde yer alan dosyanın türü iso şeklindedir. Aşağıda yer alan linkleri takip ederek iso dosyasını yazdırınız;
    iso dosyasını nero programı ile dvd medyasına yazma

Windows 10 Resimler

??????? ???? Windows-10-aio-uefi.KnockOut.iso (4,18 ??) | Turbobit.net

Hitfile.net – your free unlimited file storage

2. sevdalinka155

sevdalinka155 New Member

linkler ölü

Bu Sayfayı Paylaş