Windows 7 64 bit Netcad 4.0, 5.0 Kurulumu

'Windows 7' forumunda A_f_B tarafından 6 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. A_f_B

A_f_B New Member

ÖNEMLİ UYARI:Videoda tam gözükmeyen (çözünürlükle alakalı) bir kısım var onu ben birde buradan yazacağım, Videoda Sing a system file seceneğini seçip next dedikten sonra çıkan pencere yazacaklarımız aynen şöyle olması lazım:
    C:\Windows\System32\Drivers\resetat_2.sys

Tekrar merhaba arkadaşlar, Geçen günlerde paylaştığım mavi ekran hatası ile ilgili bir arkadaş 64 bit için olmadığını söylemiş doğrudur 64 bit yöntemi biraz değişik...

Fakat sadece sizler için biraz araştırıp dosyaları bulup upload ettim ve dosyanın içinde anlatımlı video mevcut olup video da anlatılanlar yapılırsa 64 bit için sorun çözülmüş olacaktır,

Burdan
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Rar pass:[email protected]

bu dosyanın içinde videoyu dikkatlice uygularsanız sanırım sorununuz hallolur...

Sınama modu yazısını kaldırmak için işletim sistemize göre aşagıda verilen dosyanın içinden uygun olanı secip çalıştırıp y tuşuna basın.

ÖNEMLİ UYARI:Videoda tam gözükmeyen (çözünürlükle alakalı) bir kısım var onu ben birde buradan yazacağım, Videoda Sing a system file seceneğini seçip next dedikten sonra çıkan pencere yazacaklarımız aynen şöyle olması lazım:
    C:\Windows\System32\Drivers\resetat_2.sys

NOT:Videodaki resetat64 klasörü sizlerin ısrarı üzerine buldum ve sizlere sundum!!!
    Yanlışlıkla [​IMG]butonunu kullanabilirsiniz...:001_rolleyes:
    [/CENTER]

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Nisan 2010
  2. geodesi35m

geodesi35m New Member

teşekkürler ederim sağolun

3. alp2005

alp2005 New Member

fileupyours hata veriyor kaç gündür giremiyorum...bir kontrol edebilirmisin veya rapide atabilirmisin?

4. A_f_B

A_f_B New Member

Kusura bakma biraz geç oldu ama.... rapide yüklendi,,,,

5. aragonali

aragonali New Member

A_f_B size sorum olacaktı ben pzel msj atamıyorum eger msn adresinizi verirseniz sevinirim size netcad hakkında sorum olacaktı. simdiden tesekkürler iyi calısmalar

6. A_f_B

A_f_B New Member

................

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Mart 2010
  7. A_f_B

A_f_B New Member

....................................

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Mart 2010
  8. sevkituruc

sevkituruc New Member

ResetAt dosyası bende boş nasıl olacak anlatırmısınız yada o klasörü de rapid yaparmısınız
    Çok acil ne yaptıysam olmadı :( :(

9. haritacı1

haritacı1 New Member

vistada denedim sıkıntı bitti çok sağol paylasım için teşekkürler

10. A_f_B

A_f_B New Member

Arkadaşım zaten ben sana resetat dosyası vermedim kaldı ki nasıl boş olsun o video sadece sürücü imzalamayı nasıl devreden çıkaracağını yazıyor diğer dosyada crack işlemlerini nasıl yapacağın anlatılıyor oku istersen içeriği,,,,

11. mxtspi

mxtspi New Member

Teşekkürler dostum emeğine sağlık...

12. suwarr

suwarr New Member

hocam benim makine 64 bit ve vista kullanıyorum. verdiğin linkleri indirdim lakin videoda anlatıyor dediğin şeyin videosu açılmıyor. bu yüzden hl driver ve diğer dosyayı içeren şeyi burada adım adım açıklayabilirsen harika olur.

tşk

13. A_f_B

A_f_B New Member

en kısa zamanda sana yardımcı olmaya çalışacağım,

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Ocak 2010
  14. erol7852

erol7852 New Member

arkadaş bende bu resatat 64 klesörü yok

15. uygar_akin

uygar_akin New Member

bu video nun uzantısı neden .avi , .mp4 , .vla falan değilde exe ve neden bunun içerisindeki dosyayı tarattığımda virüs çıkıyo?

16. A_f_B

A_f_B New Member

Arkadaşım sana bu illa kur diyen kaldı ki madem çok bu kadar şey biliyorsun o halde kendin bul cevaplarını bu kadar millet hiç bişey demiyor sen de virüs çıkıyor kurma o zaman,,, Sanki kafana silah dayadık senin yaaa....
    Adama bak yaaa

17. A_f_B

A_f_B New Member

arkadaşım oradaki sadece sürücü imzalama bölümünü kullan geri kalan kısmını diğer dosyada anlatıldığı gibi yap,

Videodaki resetat klasörü sizdeki rusb klasörüdür,

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Şubat 2010
  18. A_f_B

A_f_B New Member

Tekrar merhaba arkadaşlar, Geçen günlerde paylaştığım mavi ekran hatası ile ilgili bir arkadaş 64 bit için olmadığını söylemiş doğrudur 64 bit yöntemi biraz değişik...

Fakat sadece sizler için biraz araştırıp dosyaları bulup upload ettim ve dosyanın içinde anlatımlı video mevcut olup video da anlatılanlar yapılırsa 64 bit için sorun çözülmüş olacaktır,

Burdan

Rar pass:[email protected]

bu dosyanın içinde videoyu dikkatlice uygularsanız sanırım sorununuz hallolur...

NOT:Videodaki resetat64 klasörü sizlerin ısrarı üzerine buldum ve sizlere sundum!!!

19. fatih_6540

fatih_6540 New Member

hocam win 7 64 bit kullanıyorm videodaki yapılanları eksiksiz harfiyyen yaptm fakat netcad hala çalışmıo...bi yardm lütfen..:sad::help

20. A_f_B

A_f_B New Member

Fatih 64 bit işletim sistemindeki tek sorun sürücü imzalama kısmı diğer kısımları 32 bit sistem ile aynı, Sana tavsiyem yine bu forumda verdiğim win7 mavi ekran hatası Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... burdaki crack işlemlerini de ayrıca yap sonra sürücü imzalama kısmını hallet.

Bu Sayfayı Paylaş