windows 7 full son sürüm silinme korkusu yok beklemeden indir..

'Windows 7' forumunda sessiz_42 tarafından 30 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. sessiz_42

sessiz_42 New Member

Ödül Puanları:
    0

Windows 7 Full + Orjinal + Türkçe + Aktivasyon

GÖNÜL RAHATLIĞIYLA İNDİREBİLİRSİNİZ ARKADAŞLAR ÇALIŞIYOR SON SÜRÜM

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

32 bit indir :Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

ccf uzantılı dosyaları indirmek için Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...programını indirin...

32BİT + 64BİT WİN7 TEK DVD İÇİNDE

X64 + X86 TEK DVD: Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

ccf uzantılı dosyaları indirmek için Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...programını indirin...

Programı çalıştırın...

rapidshare premium olarakta indirebilirsiniz arkadaşlar crypto programının ayarlarına girin

Programı çalıştırın...

TEK TIKTA AKTİVASYON

ALTERNATİF:

ALTERNATİF:

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Ocak 2010
  2. metinmert1

metinmert1 New Member

Ödül Puanları:
    0

arkadaşım emeğine sağlık.çok güzel ben indirdim iki linkidealınca ikiside inmiş. fakat türkçe_x86 part 2 yokonu nasıl indirebilirim.diyer tekrar full dvd son sürüm diye başlayan 11 adet rar dosyası var. onlarıda sağ tıklayıp uraya çıkar diyorum çıkınca 1 rar dosyası daha çıkıyor. acaba benmi yanlış bişey yapıyorum lütfen yardımcı olurmusun. şimdiden teşekkürler

3. atakan81

atakan81 New Member

Ödül Puanları:
    0

birsürü win7 var bunların hangisi en iyi birtane indirdim donma duraksama problemi yaşayıp duruyorum.

4. sessiz_42

sessiz_42 New Member

Ödül Puanları:
    0

yok doğru rapidshare silinen partları almadığı için içine bi ek dosya koyulup tekrar upload edilmiş... tüm rarları cıkarın sorun yok... iso dosyası çıkıcak içinden..

bu sürüm 22 ekimde piyasaya sürülen son sürüm ben kullanıyorum sorun yok..

boot ediyor içinde starter home premium ultimate sürümleri mevcut.. en az 10 makinaya kurdum :D hiç bi sorun cıkmadı uzaktaki arkadaslarımada bu linkten indirmelerini söyledim onlarda sorun yaşamamıs çok güzel..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Aralık 2009
  5. metinmert1

metinmert1 New Member

Ödül Puanları:
    0

benim sorun başka windowsta sorun yoktur belki ama ben çıkarınca part 2 yi istiyo part 2 bulma şansım varmı tekrardan indirmeyeyim. geçen 3,87 gb inmiş tabi kota dolup taşmış. part 2 yi bulursam sorunum kaybolur herhalde.

6. sessiz_42

sessiz_42 New Member

Ödül Puanları:
    0

resimdeki gibi oluyorya indirirken diğerlerini iptal et sadece part2 yi indir :)

7. tmac14

tmac14 New Member

Ödül Puanları:
    0

hangisini indireceğiz

8. tshatim

tshatim New Member

Ödül Puanları:
    0

arkadaşım premiumlar şifreyi nereye gircek

9. _azazel_

_azazel_ New Member

Ödül Puanları:
    0

iyi günler arkadaşlar..bu win7 yi indirdikten sonra pc ye kurarken product key istiyormu acaba..ürün kodu ile ilgili hiç bir bilgi bulamadım bu başlık altında..cvplarsanız sevinirim...

10. tatar___

tatar___ New Member

Ödül Puanları:
    0

teşekkürler...

11. _azazel_

_azazel_ New Member

Ödül Puanları:
    0

toplam 11 rar dosyası indirdim.ancak birtürlü içindeki cevheri çıkartamadım..rarın içinden rar çıkıyor,komedi gibi..iso falan çıkmadı..lütfen biri yardımcı olabilir mi..

12. cakir

cakir New Member

Ödül Puanları:
    0

rar'ın içindeki rarlarıda çıkartman gerekiyor.

13. _azazel_

_azazel_ New Member

Ödül Puanları:
    0

rarın içindeki rarlarıda çıkartıyorum ancak yine parça parça rar olarak çıkarttığım yere açılıyorlar ve rar1de birtürlü açılmıyor..dosya bozuk gibi bi hata veriyor sürekli..şimdi tekrar indiriyorum rar1'i..biraz bu konuda acemiyim sanırım..en basit seviyede nasıl yapabileceğimi kısaca yazarsanız çok sevinirim..teşeklürler..

14. _azazel_

_azazel_ New Member

Ödül Puanları:
    0

rarın içindeki rarlarıda çıkartıyorum ancak yine parça parça rar olarak çıkarttığım yere açılıyorlar ve rar1de birtürlü açılmıyor..dosya bozuk gibi bi hata veriyor sürekli..şimdi tekrar indiriyorum rar1'i..biraz bu konuda acemiyim sanırım..en basit seviyede nasıl yapabileceğimi kısaca yazarsanız çok sevinirim..teşeklürler..

15. _azazel_

_azazel_ New Member

Ödül Puanları:
    0

sonunda çıkartmayı başardım..toplamda 2,23GB oldu..umarım bi eksiklik olmamıştır..ayrıca bir sorum var..ilgilenen arkadaşlar cvplarsa çok sevinirim..bunu kurarken herhangi bir product key isticek mi?çok teşekkür ederim..

16. sessiz_42

sessiz_42 New Member

Ödül Puanları:
    0

Sağ üstten ayarlara girin

Fulldür güncellemeler açık zaten 26mb bi güncelleme alıyor.. Tek tıkta full yapma programı verilmiştir..

NOT:
    x86 ve x64bit tek dvd verilmiştir..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Ocak 2010
  17. LaReiN

LaReiN New Member

Ödül Puanları:
    0

windows 7yi kurarken 'windows dosyaları genişletiliyor ' da %0 olarak kalıyor ve hiç ilerlemiyor.saatler gecmesine ragmen bir değişme olmadı. iptal edip tekrar actıgımda (windows dosyalarını windows.old olarak saklayacagını kurulumdan sonra kullanabılecegımı fakat eskı windows sürümünü kullanamacagını belirtmişti.) o uyarı cıkıyor ve pc açılmıyor.. lütfen yardımcı olabilir misiniz.. ?

18. hknkrtl

hknkrtl New Member

Ödül Puanları:
    0

paylaşımın için tşk ederim emeğine sağlık :)) yalnız aktifleştirme için kurulumdan sonra bi işlem yapmam gerekirmi ve ayrıca cdkey istiomu kurulum yaparken

19. abasadede

abasadede New Member

Ödül Puanları:
    0

başka siteden indirdim - kurdum windows 7
    eski tv kartlarını baya zor kurduruyor - eski ekran kartlarını zor yüklüyor yüklesede sorunlu olur.
    hız bakımından klasörler içinde gezmek çok hızlanmış nereyi açsanız kenarda tüm sürücüler ve erişim
    bilgileri var. oyunlar için nvidia 7600 üzeri alırsanız sorun olmaz.
    mozilla firefox aç kapa yapınca çok kasılıyor bazı yazılımları aç kapa yapınca kasılıyor
    bu noktada sorun var.

güvenlik nihayet güzel düşünülmüş, 1 TB usb diski şifreledim sabaha kadar anca şifreledi
    başka makinaya takınca disk biçimledirilmeli diyor DİKKAT !. bir kez şifrelemeye başlayınca
    durdurmak mümkün olmuyor sabaha kadar şifreliyor, bu kısmı arızalı.

yazılımları kurarken hiç bir zaman xp yada vista - win 7 gibi seçeneklere gerek yok isterseniz
    windows 98 de çalışan yazılımları kurabilirsiniz bu konuda 1 numara olmuş.

C:altına yükleme için mutlaka 15 GB boş alan gerekli yoksa oyun moyun kurdurmaz
    ayrıca en az 1GB ram ve dual core ve üzeri işlemci şart yoksa aşırı yavaşlıyor.

hız bakımından problemli - çok güçlü mesela core duo işlemci 4 GB ram ile iyi çalışıyor
    onun altındaki sistemlerde hız sorunları var.

ben şimdilik yine windows xp ile idare edeceğim hız - güvenlik - donanım bakımından 1 numara

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Haziran 2010
  20. ferits

ferits New Member

Ödül Puanları:
    0

bunu daha yenı alınmıs toplama bılgısayara nsıl kurcaz yardımcı olacak varmı

Bu Sayfayı Paylaş